تبلیغات

کلاهبرداری با فروش کالای لوکس ارزان قیمت در «دیوار»

رئیس کلانتری ۱۶۱، ابوذر گفت: فردی که با درج آگهی دروغین نسبت به فروش کالا‌های لوکس ارزان‌قیمت در سایت دیوار از ۳۰۰ نفر کلاهبرداری کرده بود، در قرار صوری پلیس به دام افتاد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ اردشیر نادری رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: فردی با درج آگهی در خصوص کالا‌های لوکس با قیمت ارزان در سایت دیوار اقدام به تحریک شهروندان برای خرید کرده و برای کلاهبرداری از آن‌ها افراد را تشویق به واریز مبلغی به عنوان بیعانه می‌کرد.

وی تصریح کرد: این فرد با افتتاح حساب‌های جعلی در بانک و اخذ کارت بانکی شماره این کارت‌ها را برای واریز وجه به مردم معرفی می‌کرد تا هیچ ردپایی از خود باقی نماند.

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر ادامه داد: پس از ثبت شکایت‌های فراوان عوامل کلانتری از طریق اقدامات فنی و قرار صوری در خیابان زمزم متهم را شناسایی و در عملیات تعقیب و گریز دستگیر کردند.

سرهنگ نادری ادامه داد: در بررسی اولیه و اخذ پرینت‌های حساب این شخص جعلی بودن حساب مشخص شد و بررسی‌ها نشان داد که متهم بیش از ۳۰۰ نفر از هموطنان در سراسر کشور به خصوص در شهر‌های اصفهان، شیراز و تهران کلاهبرداری کرده است.

وی با بیان این مطلب که متهم به طور تقریبی از هر مال‌باخته به بهانه اخذ بیعانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان دریافت کرده به شهروندان توصیه کرد که در خرید‌ها‌ی اینترنتی هوشیاری داشته و بدون اطلاع از هویت فروشنده و واقعی بودن اجناس نسبت به خرید اقدام نکنند./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار