تبلیغات

پلیس، برنامه‌ای برای دستگیری دراویش ندارد

رئیس پلیس پایتخت گفت: باید بگویم نه پلیس نه دادستانی و نه هیچ دستگاه دیگری، هیچ برنامه‌ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و ندارند.

به گزارش صبحانه،سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه دیدار رئیس پلیس مسکو از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس تهران بزرگ در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش فارس در خصوص تجمع دراویش گنابادی در خیابان پاسداران تهران که روز گذشته به وقوع پیوست و چگونگی وضعیت این تجمع و اقدام پلیس در این خصوص اظهار داشت: ابتدا باید بگویم اطلاعات و اخباری که منتشر شده که کسی را می‌گیرند یا برخورد می‌شود کاملاً کذب و دروغ است.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: رسانه‌های معاند این اخبار را دامن زده‌اند؛ اما باید بگویم نه پلیس نه دادستانی و نه هیچ دستگاه دیگری، هیچ برنامه‌ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و ندارند.

وی در خصوص ایراد خسارت در این اجتماع گفت: متأسفانه برخی رعایت نکردند؛ پلیس در این قضیه رأفت و رحمت داشت و برخی افراد که داخل اینها آمدند سوءاستفاده کردند.

سردار رحیمی تأکید کرد: همه باید در چارچوب قوانین رفتار کنند.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت افزود: هیچ برنامه‌ای برای دستگیری در این خصوص نبوده و نخواهد بود و این دروغ‌پردازی رسانه‌های غرب است./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار