تبلیغات

درخواست مهم باشگاه پرسپولیس از بازیکنان

مدیران باشگاه پرسپولیس به بازیکنان خود یک پیشنهاد جدی داده اند.


با توجه به موفقیت های پرسپولیس و درخشش ستاره های این تیم در تاکتیک مدنظر برانکو ایوانکویچ، کاملا طبیعی است که سیل پیشنهادات از باشگاه های دیگر برای بازیکنان این تیم جاری شود.
این موضوع باعث ناراحتی و عصبانیت مدیران باشگاه شده و آنها را به تکاپو واداشته تا به سمتی بروند که بازیکنان را راضی به ماندن کنند ولی برخی پیشنهادات به قدری اغواکننده است که هر آدمی را وسوسه می کند!
از این رو، مدیران باشگاه می دانند در صورت تعلل بیش از اندازه، ستاره های خود در فصل آینده را از دست خواهند داد آن هم در شرایطی که سرخپوشان از پنجره نقل و انتقالات محروم هستند و توانایی جذب بازیکن ندارند.
شنیدیم از سوی کادرمدیریتی از بازیکنانی که قراردادشان تمام شده، درخواست کرده اند در ابتدا با باشگاه پرسپولیس مذاکره کنند و سپس به سراغ سایر باشگاه ها بروند.
گویا پرسپولیسی ها برای بازیکنان خود آپشن ها و موارد دیگری در قرارداد جدیدشان گنجانده اند که در صورت تمدیدقرارداد، فصل مالی خوبی برای آنها رقم بخورد و راضی به ماندن شوند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار