تبلیغات

تصادف شدید شبانه کامیون‌ها در تهران +عکس

تصادف شدید دو کامیون در بزرگراه شهید یاسینی چهار مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش صبحانه،ساعت ۳:۲۹ بامداد دیروز حادثه تصادف در بزرگراه شهید یاسینی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۹ و نجات ایستگاه ۶۰ را به محل حادثه اعزام کرد.

سعید فراهانی؛ افسر آماده منطقه ۶ عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه کامیون ایسوزو حین حرکت در بزرگراه یاسینی به علت نامعلومی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون ایویکو در حال حرکت، برخورد کرد.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل تصادف ضمن قطع برق خودرو‌ها و انجام کمک‌های اولیه به سرنشینان کامیونت ایسوزو، آن‌ها را با رعایت نکات ایمنی از داخل اتاقک آن خارج کردند.

تصادف شدید شبانه کامیون‌ها در تهران +عکس تصادف شدید شبانه کامیون‌ها در تهران +عکستصادف شدید شبانه کامیون‌ها در تهران +عکستصادف شدید شبانه کامیون‌ها در تهران +عکستصادف شدید شبانه کامیون‌ها در تهران +عکستصادف شدید شبانه کامیون‌ها در تهران +عکس

فراهانی خاطرنشان کرد: در این عملیات به دلیل مصدومیت شدید و محبوس شدن راننده پنجاه ساله کامیونت ایسوزو، نیرو‌های آتش‌نشانی در حضور عوامل اورژانس عملیات رهاسازی با تجهیزات هیدرولیکی را انجام داده و پس از بریدن قسمت‌هایی از اتاقک این کامیونت سرانجام، راننده را با احتیاط از اتاقک درهم پیچیده خودرو خارج کرده و برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی تصریح کرد: دراین حادثه سه سرنشین دیگر کامیونت ایسوزو شامل سه مرد ۱۶، ۱۸ و ۳۲ ساله از ناحیه دست و صورت دچار مصدومیت شدند که آن‌ها نیز برای انجام معاینات و درمان لازم به امدادگران اورژانس سپرده شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان در پایان عملیات، علاوه بر ایمن‌سازی صحنه تصادف و جلوگیری از نشت گازوییل کامیون‌های خسارت دیده، به منظور پیشگیری از تصادفات بعدی، هر دو کامیون را به حاشیه بزرگراه انتقال دادند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار