تبلیغات

سقوط مرگبار زن جوان از طبقه یازدهم برج مسکونی

زن جوان بر اثر سقوط از طبقه ۱۱ برجی مسکونی در خیابان ستارخان به کام مرگ فرورفت.

به گزارش صبحانه،شب گذشته سقوط مرگبار یک زن از برجی مسکونی در خیابان ستارخان به پلیس 110 اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری 137 نصر به محل حادثه اعزام شدند.

مأموران انتظامی در محل حادثه با جسد بی‌جان زن جوانی مواجه شدند که از طبقه 11 برج به پایین سقوط کرده و جان خودش را از دست داده بود.

مأموران در بررسی اولیه سراغ شوهر متوفی رفتند که وی مدعی شد همسرش خودکشی کرده و به زندگی پایان داده است اما پسر بیست ساله متوفی مدعی بود که پیش از این حادثه بین پدر و مادرش درگیری به وجود آمده و شوهر این زن سیلی به صورت متوفی زده است.

با اعلام مراتب این حادثه به بازپرس امور جنایی تهران دستور انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی برای بررسی بیشتر و بازداشت شوهر متوفی صادر شد.

شوهر متوفی پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و با رد هرگونه دخالت در مرگ همسرش نازنین، به بازپرس گفت: 21 سال قبل با نازنین ازدواج کردم و حاصل این ازدواج دو پسر 20 و 3 ساله است، پسرم دچار معلولیت ذهنی است اما خوب و بد را تشخیص از هم تشخیص داده و حتی خرید هم می‌رود، من با همسرم مشکلاتی داشتم، مشکلاتی که در تمامی زندگی‌ها وجود دارد اما در مرگ او نقشی ندارم، همسرم از حدود یک سال و نیم پیش تهدید می‌کرد که خودش را می‌کشد حتی یکبار که در جاده در حال رانندگی بودم و نازنین با پسرانم در خانه تنها بود، با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد خودش و پسرانم را به پایین از ساختمان پرتاب کند و حدود 15 بار تهدید به خودکشی کرده بود.

وی افزود: نازنین دارو زیاد مصرف می‌کرد اما من نمی‌دانم چه دارویی مصرف می‌کرد، دیروز روز خیلی خوبی در زندگی من بود اما شب همه مسائل به هم ریخت، همسرم می‌گفت چرا صبح زود سرکار می‌روم و شب دیر به خانه برمی‌گردم و بارها سر این موضوع با هم بحث کرده بودیم، من در برجی سکونت دارم که در طبقه 11 آن ساکن هستم و زندگی می‌کنم و در طبقه ششم نیز دفتر کار من است و آنجا کار می‌کنم.

وی درباره جزئیات سقوط نازنین از طبقه 11 برج نیز به بازپرس امور جنایی تهران گفت: زمان حادثه در خانه بودیم و شام می‌خوردیم، پسرانم نزدیک من نشسته بودند که ناگهان نازنین نزد ما آمد و گفت مرگ بهتر از زندگی است، لحظاتی بعد نیز صدای جیغ بلندی آمد که من به اتاق رفته و متوجه شدم نازنین خودش را از پنجره به پایین پرتاب کرده است.

پدر نازنین نیز که در جلسه بازپرسی حضور داشت در اظهاراتش به بازپرس گفت: شوهر نازنین چندین سال بود که با دخترم درگیری داشت، شوهر نازنین کار مشخص و درآمد کافی نداشت و در تمامی مراحل زندگی ما به او کمک می‌کردیم، وی با دخترم همیشه مشکل داشت و حتی مقابل مادر نازنین، تهدید کرده بود که یا خودش را می‌کشد یا نازنین را.

وی ادامه داد: نازنین این دل و جرأت را نداشت که خودش از طبقه 11 به پایین پرتاب کند و شوهرش او را هل داده است حتی نوه بزرگ من نیز دیده که پدرش، دخترم را زده است، من از شوهر نازنین شکایت دارم و او در مرگ نازنین مقصر می‌دانم.

پس از این اظهارات، محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه پایتخت دستور داد تا متهم بازداشت شده و برای ادامه تحقیقات دراختیار مأموران اداره آگاهی قرار گیرد.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار