تبلیغات

مدارس تا آخرین روز سال فعال خواهند بود

وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعطیلی پیش از موعد مدارس گفت: با توجه به تعطیلات مکرر مدارس در سال جاری، مدارس تا آخرین روز سال دایر خواهند بود.

به گزارش صبحانه،سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حوزه اجرای سند تحول آموزش و پرورش از حیث ساختاری اقدامات خوبی صورت گرفته است، گفت: آنچه برای استقرار این سند انجام داده ایم عمدتا در حوزه ساختاری بوده و اکنون باید وارد بحث های محتوایی شویم.

وی افزود: در سال ۹۷ مهمترین برنامه وزارت آموزش و پرورش، تحولات در حوزه محتواخواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه این وزارتخانه برای تدوین سیاست های اقتصاد مقاومتی در بین دانش آموزان خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی و زمینه های تمرین دانش آموزان در حوزه اقتصاد مقاومتی یکی از مهمترین وظایف آموزش و پرورش است. یکی از مهارت هایی که اجرای آن را از سال ۹۶ آغاز کرده ایم و در سال ۹۷ با جدیت بیشتر دنبال خواهیم کرد توسعه مهارت های زندگی و الگوی زندگی ایرانی- اسلامی است که یکی از موارد آن اقتصاد خانواده است.

بطحایی در پایان در پاسخ به سوالی درخصوص تعطیلی پیش از موعد مدارس قبل از ایام نوروز اظهار داشت: امروز و فردا سمینار مدیران کل استان ها را خواهیم داشت که یکی از نکات مورد تأکید در این سمینار با توجه به تعطیلات مکرر مدارس در سال تحصیلی جدید به دلیل آلودگی هوا، دایر بودن مدارس تا آخرین روز فعالیت در سال خواهد بود./مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار