تبلیغات

اعلام تخلف جعل پلاک و حرکات پرخطر رانندگی

جانشین فرمانده ناجا اعلام کرد که بازرسان نامحسوس، تخلف جعل و مخدوش کردن پلاک و همچنین حرکات پرخطر رانندگی را به پلیس اعلام می‌کنند.

به گزارش صبحانه، جانشین فرمانده ناجا اعلام کرد که بازرسان نامحسوس، تخلف جعل و مخدوش کردن پلاک و همچنین حرکات پرخطر رانندگی را به پلیس اعلام می‌کنند.

 سردار اسکندر مومنی در حاشیه همایش بازرسان نامحسوس ترافیک و پلیس‌های افتخاری که عصر امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران گفت: قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی که در سال 89 به تصویب رسید، به پلیس این اجازه را داد تا از ظرفیت نیروهای مردمی و گزارش بازرسان نامحسوس در کنترل تخلفات استفاده کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر گزارش تخلفات به پلیس از طریق دوربین‌ها و نیز نیروهای مردمی ارسال می‌شود افزود: بازرسان نامحسوس ما نیروهای مورد وثوق و آموزش دیده‌ای هستند که پس از گذراندن دوره‌های آموزشی برگه‌هایی را دریافت کرده و نسبت به ثبت تخلفات رانندگی در این برگه‌ها اقدام می‌کنند و پس از آن این برگه‌ها به مرکز اجرائیات تحویل داده شده و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

مومنی با بیان اینکه نرم افزاری طراحی شده که در اختیار بازرسان نامحسوس در شهر تهران قرار خواهد گرفت، گفت: این نرم افزار که فعلا مرحله آزمایشی را طی می‌کند می‌تواند به صورت بر خط گزارش بازرسان را دریافت کرده و در اختیار پلیس قرار دهد و قرار است تا بازرسان نامحسوس در صورت مشاهده تخلف مخدوش کردن پلاک و همچنین حرکات پرخطر رانندگی آن را از طریق این سامانه آنلاین به پلیس اطلاع دهند تا اولین افسر گشت و پاسگاه پلیس با تخلف برخورد کند.+

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار