تبلیغات

نوکیا 8 پرو با بریدگی نمایشگر عرضه خواهد شد؟

اطلاعاتی درباره نوکیا 8 پرو یا نوکیا 9 2018 لو رفته است و به دلیل عدم وجود مدرک مستدل، این منبع موثق شنیده های خود را به صورت یک رندر در آورده و کنار نوکیا 7+ قرار داده تا دید بهتری نسبت به نوکیا 9 2018 یا همان نوکیا 8 پرو داشته باشیم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره نوکیا 9 2018 یا همان نوکیا 8 پرو که با بریدگی نمایشگر لو رفته است، صحبت کنیم.


به عقیده این منبع معتبر چینی نوکیا هم به جرگه برندهایی با نمایشگر دارای بریدگی خواهد پیوست. نوکیا 9 2018 یا نوکیا 8 پرو که هنوز مشخص نیست دو روی یک سکه هستند یا دو دستگاه مجزا اما هر چه هستند یک پرچمدار ویژه برای نوکیا خواهند بود. در رندری که ایشان متصور شده اند می می بینیم بالای نمایشگر یک بریدگی وجود دارد و در آن دو دوربین دیده می شود. هنوز مشخص نیست که این دوربین دوگانه سلفی است یا سیستم تشخیص چهره!

نمایشگر حاشیه بسیار کمی دارد اما هنوز به بی حاشیگی آیفون X نمی تواند شبیه باشد. همانطور که در تصویر پایین می بینید حاشیه نمایشگر در لبه پایین هر چند از نوکیا 7+ کمتر است اما قطعا از آیفون X بیشتر به نظر می رسد.

لوگوی نوکیا روی لبه پایین سمت راست یکی از عادت های ویژه و دوست داشتنی این شرکت است حال مشخص نیست واقعا چنین موقعیتی برای لوگو نوکیا انتخاب شود یا خیر. از دیگر شایعات پیرامون نوکیا 8 پرو یا نوکیا 9 2018 حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر و سیستم چند دوربینه با قابلیت تعویض لنز یا لنز چرخان شرکت زایس است!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار