تبلیغات

سرقت ۵ میلیاردی از انبار لوله و اتصالات در تهران

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از دستگیری سارقان انبار لوله و اتصالات در شرق تهران خبر داد.

سرهنگ محمد قربان منصوری رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس اظهار کرد: با اعلام خبری در خصوص سرقت از اماکن خصوصی در خیابان صنعت، تیمی از ماموران این کلانتری به سرعت در محل حاضر شدند و بررسی‌های اولیه را در محدوده آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی اولیه مالباخته که مالک یک انبار بود، به ماموران گفت: در مدت ۶ ماه تعداد زیادی لوله و اتصالات به ارزش حدود ۵ میلیارد تومان از انبارش به سرقت رفته است، اما هیچ آثار تخریبی در محل بر جای نمانده است.

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس گفت: با توجه به وضعیت موجود، ماموران سرنخ‌های احتمالی را دنبال کردند تا اینکه انباردار این مجموعه مورد سوء ظن قرار گرفته و برای تحقیقات به کلانتری دعوت شد.

وی افزود: انباردار در بازجویی‌های انجام شده به سرقت از انبار، اعتراف کرد و بیان داشت که اموال مسروقه را با همکاری فردی به نام "ح" به سرقت برده و در محدوده بازار بزرگ تهران به فروش می‌رسانده است.

سرهنگ منصوری، تصریح کرد: با اعتراف صریح متهم، همدست وی نیز در یک اقدام ضربتی در محل سکونتش دستگیر شد و در بازرسی از محل نیز ۶۰ کیسه از اموال مسروقه کشف شد.

گفتنی است، هر دو متهم با تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند./باشگاه خبرنگاران
لینک کوتاه خبر: farda.fr/003KwG
کلمات کلیدی: سرقت ، لوله و اتصالات ، تهران ، کلانتری ، تهرانپارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار