تبلیغات

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها تا ۱۷ فروردین

مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به کاهش ۱۰.۸ درصدی تردد وسایل نقلیه در جاه‌های کشور ظی ۲۴ ساعت اخیر، محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز تا ۱۷ فروردین را به شرح زیر اعلام کرد.

محدودیت‌های کلی

۱- عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در همه آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها، محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و سایر محور‌هایی که ضرورت ایجاب نماید ممنوع است.

۲- در تمامی محور‌های برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکر‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

۳- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز ۱۳ فروردین ماه ۹۶ در محور‌های برون شهری کشور ممنوع است..

۴- تردد کامیون‌های حامل کود شیمیایی در ایام تعطیلات به جز روز‌های چهارم، پنجم، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۷ با رعایت مقررات و ضوابط در جاده‌های سراسر کشور به جز محور‌های هراز و کندوان بلامانع است.

محدودیت‌های محوری

۱- محور کرج – چالوس؛ تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

۱-۲ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۶ صبح روز بعد ۹۷/۰۱/۰۸ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه مستقر در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۰۰ همان روز الی ساعت ۰۶:۰۰ صبح روز بعد از میدان امیرکبیرکرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است.

۱-۳) تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۴ فروردین ماه و نیز روز‌های یکشنبه و دوشنبه تاریخ‌های ۱۲، ۱۳ و ۱۷ فروردین تا ساعت ۳ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همان روز تا ساعت ۳ روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

۲- محور هراز؛ تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز‌های پنجشنبه تاریخ‌های ۹ و ۹۷/۰۱/۱۶ و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های شنبه و جمعه تاریخ‌های ۴، ۱۰ و ۹۷/۰۱/۱۷ از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳ روز‌های جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه تاریخ‌های ۳، ۴، ۱۲، ۱۳ و ۹۷/۰۱/۱۷ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد در تاریخ‌های مورد اشاره از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

۳-محور فیروزکوه؛ تردد انواع تریلر‌ها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ مورخ ۹ و ۱۶ فروردین ۹۷ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

تردد همه تریلر‌ها از ساعت ۶ تا ۲۴ تاریخ ۹۶/۱۲/۲۹ تا ۹۷/۰۱/۰۴ و همچنین روز‌های جمعه تاریخ‌های ۱۰ و ۹۷/۰۱/۱۷ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

۴- آزاد راه کرج – قزوین؛ تردد انواع تریلر و کامیون در مسیر شرق به غرب از ساعت ۷ تا ۲۴ روز‌های ۹ و ۱۰ فروردین ۹۷ و در مسیر غرب به شرق نیز از ساعت ۷ تا ۲۴ تاریخ‌های ۴، ۱۰، ۱۲ و ۱۷ فروردین ممنوع است.

محور قدیم قزوین – رشت و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ‌های ذیل در این محور ممنوع است.

از ساعت ۸ تا ۲۴ تاریخ‌های ۴، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۹۷/۰۱/۱۷

محور قدیم ساوه - همدان و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ‌های ذیل در این محور ممنوع است؛

از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر تاریخ ۹۶/۱۲/۲۸ الی ساعت ۲۴:۰۰ تاریخ ۹۷/۰۱/۰۱

از ساعت ۰۷:۰۰ تاریخ ۹۷/۰۱/۱۲ الی ساعت ۰۷:۰۰ تاریخ ۹۷/۰۱/۱۴

از ساعت ۰۷:۰۰ تاریخ ۹۷/۰۱/۱۷ الی ساعت ۰۷:۰۰ تاریخ ۹۷/۰۱/۱۸

محور‌های اردبیل – آستارا، اردبیل – سرچم و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ‌های ذیل در این محور‌ها ممنوع است.

از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ تاریخ‌های ۴، ۹، ۱۰ و ۹۷/۰۱/۱۲

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار