تبلیغات

۳ نفر از مرگ حتمی در باغ فدک نجات یافتند

از ابتدای فعالیت کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان تاکنون، سه نفر از مسافرانی که در باغ فدک دچار گازگرفتگی شده بودند، نجات یافتند.

به گزارش صبحانه، از ابتدای فعالیت کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان تاکنون، سه نفر از مسافرانی که در باغ فدک دچار گازگرفتگی شده بودند، نجات یافتند.

 به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد خدمت سفر شهر اصفهان، مدیر منطقه دو عملیات سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان در این باره توضیح داد: در روز دوم فروردین ماه خانم ۲۵ ساله و دختر ۱۴ ساله اهل مشهد در باغ فدک دچار گاز گرفتگی شدند که با اقدام به موقع نیروهای آتش نشانی از مرگ حتمی نجات یافتند. همچنین در روز سوم فروردین ماه نیز یک بچه ۴ ساله دچار گازگرفتگی شد که با اقدام به موقع آتش‌نشانان نجات یافت.

وی با بیان این که به طور متوسط در باغ فدک هر شب در ایام نوروز، دو هزار و ۸۰۰ چادر برپا می شود، اذعان داشت: این چادرها هر نیم ساعت از سوی نیروهای گشت زنی کنترل و نظارت می‌شود؛ در این مکان ۱۰ خودرو آتش‌نشانی و دو موتور سیکلت مستقر است و نیروهای گشت با خاموش کننده‌ها سرکشی و چادرها را با دستگاه‌های ترموسنج بررسی می‌کنند.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار