تبلیغات

دعوا‌های برنامه ۹۰ سوژه خنده «دورهمی» شد +عکس

شب گذشته آخرین برنامه تلویزیونی دورهمی، با حضور عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت.


مدیری در ابتدا با اشاره به اینکه آخرین برنامه دورهمی است، گفت: یکسری از تمام شدن دورهمی خوشحال و بعضی‌ها ناراحت هستند. البته در این مدت در فضای مجازی مورد عنایت خیلی از دوستان قرار گرفتیم و برای ما خیلی جوک ساختند که ۹۹ درصد آن‌ها در اینجا قابل پخش نیست! دعوا‌های برنامه ۹۰ سوژه خنده «دورهمی» شد +عکس

مجری و کارگردان دورهمی در ادامه از برندگان قرعه کشی این برنامه به روی صحنه دعوت کرد و پس از آن به گفتگو با عادل فردوسی مجری و کارگردان برنامه ورزشی نود پرداخت.

مدیری در همان ابتدای گفتگو گفت: از سری سوم دورهمی عادل را بار‌ها دعوت کردم تا بالاخره به دام افتاد و امشب آمد. سپس خطاب به فردوسی پور گفت: چرا از مصاحبه فراری می‌کنی؟

فردوسی پور در پاسخ گفت: من کلاً کم حرف هستم و درواقع فقط در برنامه نود و گزارش‌های ورزشی خیلی حرف می‌زنم. پرچانه نیستم و حتی کمی خجالتی ام. فقط جلوی دوربین فرق می‌کنم.

مدیری در ادامه به نحوه اجرای فردوسی پور و راحت بودن او در نوع اجرا‌های تلویزیونی پرداخت و فردوسی پور در این باره بیان کرد: راحت هستم؛ اما خیلی هم خوب نیست. یک بار وقتی کارشناس برنامه داشت صحبت می‌کرد، از صدابردار خواستم صدایم را قطع کند و من با آقای پورمحمدی تماس بگیرم و کلاً از فضای استودیو خارج شدم. (با خنده) یک بار هم وقتی کارشناس فوتبال داشت حرف می‌زد، بازی لیورپول پخش می‌شد و من مشغول دیدن آن بودم. دقیقه ۹۴ لیورپول گل زد و من بلند گفتم yes (خنده) و کارشناس برنامه تعجب کرد که چه شد.

سپس، مدیری از فردوسی پور درباره جذابیت‌های فوتبال پرسید. فردوسی پور اظهار کرد: فوتبال همه چیز از جمله هیجان، تنش و ... دارد و کاملا غیر قابل پیش بینی است. مجری دورهمی گفت: من از فوتبال فقط شوچنکو را می‌شناسم و فردوسی پور گفت: چرا؟ نکند، چون خوش قیافه است؟! (خنده جمعیت)

مدیری در ادامه گفت: راستش من از فوتبال فقط فینال جام جهانی را می‌بینم. البته بازی‌های ایران را هم در جام جهانی دنبال می‌کنم.

فردوسی پور در ادامه برنامه، با بیان اینکه از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه گزارشگری فوتبال شده است؛ گفت: از سال ۷۵ تا امروز ۲۰ سال گذشته است و من قبل از گزارشگری مترجم بودم.

وی درخصوص چگونگی ساخت و طراحی ایده برنامه تلویزیونی نود گفت: زمانی احساس کردم جای خالی پوشش اتفاقات هفته‌ای فوتبال در تلویزیون خالی است. طرح را زمانی که ۲۵ سالم بود به شبکه دادم و از سال ۷۸ تا الان روی آنتن هستیم.

او درباره دلایل ماندگاری و پرمخاطب بودن برنامه نود اظهار کرد: همیشه سعی کردم با مردم صادق باشم و در برنامه هایم خلاقیت به خرج دهم. البته فشار کار خیلی بود. خیلی اذیت شدیم. ولی کم پیش آمده که این فشار‌ها بخواهد، مانع کار ما شود.

مدیری در ادامه برای اینکه نشان دهد اهل تماشای برنامه نود است، گفت: عاشق این هستی که دو نفر را در استودیو به جان هم بیندازی و دعوا کنند، نه؟! (با خنده) به نظرم رکورد دعوای همزمان چند نفر روی خط را داری!

فردوسی پور گفت: دیگه اغراق شد؛ ولی ما سعی داریم هر برنامه را فوق العاده روی آنتن ببریم. متاسفانه این ذهنیت مردم ماست که به دنبال حواشی به خصوص حواشی فوتبال هستند. البته من اصلا از جدل‌های طرفین در برنامه خوشم نمی‌آید و ذوق هم نمی‌کنم؛ ولی به هر حال برنامه ما چالشی و پرتنش است و این امر اجتناب‌ناپذیر است.

وی در پاسخ به اینکه تا امروز سوتی در گزارش‌ها داشته یا خیر، گفت: خیلی. ولی یک چیزی خیلی اذیتم می‌کند، آن هم اینکه در بین تماشاگران آدم معروف باشد و من نشناسم. مدیری هم به شوخی گفت: ما هم دیگر را خیلی دیدیم، اما الان پشت صحنه من را اصلا ندیدی و نشناختی! (خنده)

مدیری در ادامه تاکید کرد: من نود را دیدم، به این نشان که در برنامه ات اشتباه تصویری داری و در یک برنامه زنده یهو از روی صندلی می‌افتی و این قبیل کارها. فردوسی پور هم با خنده گفت: افتخار ماست که شما نود می‌بینید.

مدیری در ادامه از مافیا در فوتبال پرسید و گفت: فوتبال با همه جذابیت هایش، مثل خیلی حرفه‌های دیگر مافیا دارد، تا حالا پیشنهاد پول و رشوه داشتی؟

فردوسی پور پاسخ داد: اوایل خیلی، چون من را نمی‌شناختند و پیشنهاد‌های خیلی خوبی هم می‌دادند. اما من قبول نکردم و بعد از آن هم دیگر به سراغم نیامدند. به هر حال هرجا پول باشد، فساد هم است.

وی در ادامه در پاسخ به سوال معروف مدیری درباره عشق و عاشقی اظهار کرد: بله عاشق شدم و هستم. عشق همیشگی است و به زندگی جهت می‌دهد.

فردوسی پور در ادامه از علاقه اش به طنز و استفاده از آن در برنامه هایش گفت و اشاره کرد: طنز را خیلی دوست دارم و خود شما بانی آن بودید. من از همان اول برنامه‌های شما را می‌دیدم. من آدم خوش خنده‌ای هستم و همین طوری زیاد می‌خندم، ولی فیلم کمدی و جوک برایم خنده آور نیست.

وی درباره روند تداوم برنامه نود بیان کرد: فکر کنم تا زمانی که مردم با این برنامه همراه باشند، ادامه دارد. تا جایی هستیم که حس کنم برنامه خوب است و مردم دوستش دارند.

فردوسی پور همچنین درباره علاقه مندی‌های غیر فوتبالی خود گفت: من عاشق بازی و مسابقه هستم و اصلاً ورودم را به این حرفه با مسابقه هفته شروع کردم. سر برنامه‌ها و مسابقه‌های مختلف به عنوان تماشاگر یا شرکت کننده رفته ام.

این مجری، در پایان با اشاره به احساس خوشبختی خود، یک فرش دستباف با طراحی لوگوی برنامه نود را به موزه دورهمی داد. البته گریزی هم به ماجرای موزه لوور در مجلس زد و بار‌ها کلمه «موزه دورهمی» را به اشتباه تلفظ کرد و باعث خنده مدیری و همگان شد. تا جایی که خود مهران مدیری هم با او در این جریان طنز همراهی کرد.

اما یکی از اتفاقات جالب برنامه گذشته، برپایی جشن تولد ۵۰ سالگی برای مهران مدیری بود. کیک تولد مدیری به شکل یک تلویزیون قدیمی طراحی شده بود؛ در حالی که تصویر مهران مدیری در حال اجرای برنامه دورهمی در قاب آن نقش بسته بود. فردوسی پور هم دو کتاب خود را برای مدیری امضا و به او هدیه کرد. مدیری ضمن تشکر از همه، گفت: من از همین تریبون اعلام می‌کنم که در طول مدت کارم و زندگی ام، همواره سمت مردم ایستاده و حرف آن‌ها را زده ام./باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار