تبلیغات

استاندار تهران: مصرف آب در ادارات را کم کنید

استاندار تهران تاکید کرد: مدیران دستگاه‌‌‌های استان موظف به اجرای برنامه کاهش حداقل ٢٠ درصد مصرف آب در ادارات هستند.

به گزارش صبحانه،محمدحسین مقیمی در کارگروه فرهنگی شورای برنامه‌‌‌‌ریزی و توسعه استان مشترک با کمیته برنامه‌‌‌ریزی شهرستان شمیرانات با اشاره به پیش‌‌‌‌بینی شرایط نامساعد بارندگی در سال جاری گفت: مدیران دستگاه‌‌‌های استان موظف به اجرای برنامه کاهش حداقل ٢٠ درصد مصرف آب در ادارات هستند.

وی با تأکید بر اینکه در مصرف آب شرب هیچ محدودیتی برای مصرف شهروندان قائل نیستیم، اظهار داشت: شهروندان در استفاده از آب شرب و میزان آبی که برای نظافت در منازل مصرف می‌‌‌کنند محدودیتی در مصرف ندارند اما درعین حال باید الگوی مصرف بهینه آب را از طریق کار فرهنگی و رسانه‌‌ای بین مردم ترویج کنیم.

استاندار تهران با اشاره به نقش رسانه ملی در اطلاع‌‌‌رسانی و فرهنگ‌سازی در بخش مصرف صحیح آب از سوی مردم تصریح کرد: امسال به لحاظ ذخیره آب در استان با شرایط ویژه‌ای روبرو هستیم و نباید برای شستشوی خودرو یا حیاط منازل از آب شرب استفاده کرد.

استاندار تهران خطاب به مدیران و رؤسای دستگاه‌‌‌های اجرایی استان خاطرنشان کرد: تمامی رؤسا و مدیران کل دستگاه‌‌‌‌های اجرایی و دولتی، نظامی و انتظامی، رؤسای دانشگاه‌‌‌‌‌ها، استان مکلف و موظف به کاهش مصرف آب در ادارات متبوع خود هستند در صورت عدم رعایت و مصرف بیش از اندازه مسئولیت مستقیم به عهده رییس دستگاه خواهد بود.

مقیمی با اشاره به امکان بهره‌‌‌‌گیری از دستگاه‌‌‌‌های پیشرفته در کاهش مصرف آب از سوی مدیران ابراز داشت: مدیران دستگاه‌‌‌ها می‌‌‌توانند در صورت لزوم از این دستگاه‌‌‌ها برای کاهش ومصرف بهینه آب استفاده کنند.

منبع:ایلنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار