تبلیغات

کشف ۲۷۳ کیلو موادغذایی غیربهداشتی در بهارستان

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان از کشف ۲۷۳کیلو گرم مواد غذایی غیر بهداشتی و پلمب ۳ رستوران در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبحانه،دانوش دمیریان عصر دوشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با هدف نظارت بر وضعیت بهداشتی مراکز پخت و توزیع غذا در سطح شهرستان از جمله رستوران ها و چلوکبابی ها، یک تیم بازرسی تشکیل شد.

دمیریان افزود: در این طرح ضربتی از ۴ واحد صنفی پخت و توزیع غذا بازرسی و در مجموع مقدار ۲۷۳ کیلوگرم مواد غذایی غیربهداشتی مثل گوشت چرخ کرده آماده شده برای کباب کوبیده، مرغ و جوجه کباب، رنگ غذا ،برنج که تماماً غیربهداشتی بودند کشف و در محل معدوم شد.

وی در ادامه بااشاره به اینکه در این طرح همچنین ۳ رستوران متخلف پلمب شده است گفت: پرونده تخلفات این واحدها به مراجع قضایی ارسال شد.

مدیر شبکه بهداشت بهارستان در حاشیه این بازرسی ها اظهار داشت: روند رسیدگی به تخلفات بهداشتی اماکن مربوط به صنف پرندگان و تعطیلی واحدهای متخلف در دستور کار شبکه بهداشت قرار داشته و این روند با جدیت بیشتر ادامه خواهد داشت.

دمیریان در ادامه از متصدیان این اماکن خواست در اسرع وقت نسبت به اجرای موازین بهداشتی در محل کسب خود اقدام نمایند.

وی در پایان گفت: با کسانی که با سلامتی مردم بازی می کنند به شدت برخورد خواهیم کرد، همچنین شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی، مراتب را با شماره تلفن ۱۹۰ وزارت بهداشت در میان بگذارند.

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار