تبلیغات

پادشاه اسپانیا هم مجذوب گل رونالدو به یوونتوس شد

هفته گذشته بود که در دیدار رئال مادرید و یوونتوس کریستیانو رونالدو یک گل حیرت انگیز را با ضربه زیبای برگردان به ثمر رساند. این گل که توجه خیلی‌ها را به خود جلب کرده بود، اینبار باعث واکنش پادشاه اسپانیا هم شد.

پادشاه اسپانیا در اقدامی جالب و در واکنش نسبت به گل حیرت آور رونالدو، به پرز رییس باشگاه رئال مادرید تبریک گفت. پرز درباره تبریک پادشاه اسپانیا گفت: خوآن کارلوس پادشاه اسپانیا به من زنگ زد و هم به من و هم به کریس رونالدو تبریک گفت. او گفت که گل رونالدو در دروازه یوونتوس یکی از زیباترین گل‌ها در تاریخ فوتبال است که توسط بهترین بازیکن جهان زده شد. در تورین اتفاق هیجان انگیزی رخ داد و بزرگی تیم یوونتوس و هوادارانش که پس از گل رونالدو ایستادند و او را تشویق کردند، نشان داده شد. بازیکنان بزرگ یکی از سرمایه‌های رئال هستند؛ بازیکنانی، چون آلفردو دی استفانو که هم فوتبال را تغییر داد و هم رئال مادرید را. او به افسانه شدن کهکشانی‌ها کمک کرد. اکنون کریس رونالدو وارث دی استفانو است که نگین رئال محسوب می‌شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار