تبلیغات

باران ۱۵ استان کشور را در برمی‌گیرد

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای از بارش رگبار باران و رعد و برق در ۱۵ استان کشور طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه خبرداد.

به گزارش صبحانه،سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای به وضعیت بارش‌ باران در روزهای پایانی هفته اشاره کرد.

براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی روز پنجشنبه با ورود سامانه بارشی از جنوب غرب وغرب به کشور و تشدید فعالیت این سامانه طی روز جمعه ،هوای مناطق مختلف کشور به شرح زیر پیش‌بینی می‌شود:

از بعد از ظهر پنج شنبه مورخ ششم اردیبهشت ماه: رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی در استانهای خوزستان، چهار محال بختیاری و بخشهایی از لرستان به‌وقوع می‌پیوندد.

جمعه تا صبح شنبه: رگبار باران و رعد وبرق وبرخی مناطق تگرگ در جنوب آذربایجان غربی وآذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان، زنجان، شمال و شرق خوزستان، شمال بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهار محال وبختیاری و غرب فارس و غرب اصفهان ایجاد می‌شود.

در مناطق فوق آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیلها و رود خانه‌ها پیش بینی می‌شود از این رو توصیه می‌شود تمهیدات لازم برای کاهش خسارات احتمالی در نظر گرفته شود.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار