تبلیغات

شرط عجیب 3 قمارباز آنان را در تهران به دردسر انداخت

به گزارش صبحانه،چندی قبل مردی به اداره پلیس رفت و از سه‌مرد آدم‌ربای سارق شکایت کرد.

وی گفت: خانه‌ام در یکی از خیابان‌های غربی تهران است. ساعتی قبل داخل خیابان منتظر تاکسی بودم تا به محل کارم بروم که خودروی پرایدی جلو من توقف کرد. پس از گفتن مسیر سوار شدم و راننده که علاوه بر من دو مرد دیگر هم به عنوان مسافر سوار کرده بود به راه افتاد. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودیم که مردی که کنار من در صندلی عقب نشسته بود تهدید کرد هر چقدر پول و اموال با ارزش دارم در اختیار آنها قرار بدهم. آنها 500 هزار تومان پول نقد و کارت‌های عابر بانکم به همراه رمزشان و انگشتر طلایم را به زور از من گرفتند و بعد در خیابان خلوتی رهایم کردند.

پس از طرح این شکایت تیمی از مأموران پلیس برای شناسایی و ردیابی سارقان مسافرکش‌نما وارد عمل شدند. در حالی که مأموران با چند شکایت مشابه دیگر روبه‌رو شده بودند بررسی‌ها نشان داد سارقان آخرین طعمه را مقابل صرافی برده و با کارت عابرش مقدار زیادی پول خارجی و سکه خریده‌اند.

بدین ترتیب مأموران دست به تحقیقات تخصصی زدند و موفق شدند هر سه‌متهم را شناسایی و بازداشت کنند.

متهمان پس از انتقال به دادسرا به جرم Crime خود اقرار کردند.

سردسته باند گفت: ما قمار باز هستیم و همه زندگی خودمان را در قمار به دیگران باخته‌ایم. معمولاً در قمار‌بازی‌ها شرط‌بندی هم می‌کنیم و هر فردی ببازد باید به شرط عمل کند. ما شرط می‌بستیم هر کسی باخت برای بدست آوردن پول قمار دست به خلاف بزند و سرقت Stealing کند. به همین خاطر ما سه نفر که در قماری باخته بودیم این نقشه را طراحی کردیم تا در پوشش مسافرکشی اموال مسافران را سرقت کنیم. در این مدت ما از چهار مسافرسرقت کردیم و تمامی پول‌های سرقتی را هم در قمار باختیم.

دو متهم دیگر حرف‌های سردسته باند را تأیید کردند. متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار