تبلیغات

منابع عراقی: آمریکا در صدد حمله به سوریه از حریم هوایی عراق است

منابع عراقی از قصد آمریکا برای حمله به اهدافی در سوریه از عراق پرده برداشتند و در این باره هشدار دادند.به نقل از روسیاالیوم، یکی از نمایندگان پارلمان عراق درباره تلاش آمریکا برای قرار دادن عراق به عنوان سکویی به منظور حمله به اراضی سوریه هشدار داد.

عبدالاله النائلی نماینده ائتلاف دولت قانون امروز گفت: آمریکا در استای بهره گیری از حریم هوایی و اراضی عراق برای هدف قرار کشور همسایه سوریه حرکت خواهد کرد تا امنیت آنرا پس از دستاورهایی که علیه گروههای تروریستی به دست آمده است، از بین ببرد.

وی افزود: واشنگتن از حضور خود در شرق فرات برای بی ثباتی امنیت مرز عراق و سوریه بهره خواهد برد و در راستای استفاده از آن منطقه به عنوان مرکزی برای جذب تروریستها حرکت خواهد کرد.

النائلی از دولت عراق خواست که در راستای تامین امنیت مرز عراق با سوریه و اردن از طریق تقویت نیروهای نظامی و ممانعت از حضور هر نیروی خارجی گام بردارد.

این در حالی است که یک منبع وابسته به حشد الانبار امروز فاش کرد که ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا به دنبال حمله نظامی به اهداف انتخاب شده در سوریه از پایگاه هوایی عین الاسد در غرب الانبار است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار