تبلیغات

افزایش وزن فوق العاده آقای بازیگر بخاطر یک نقش + تصاویر

"کریستین بیل" بازیگر سینمای هالیوود بار دیگر برای ایفای یک نقش دست به اقدامی عجیب زده و افزایش وزن شدیدی را تجربه می کند. این در حالی است که به عنوان مثال "گری اولدمن" بازیگر نقش "چرچیل" در فیلم "ساعات تیره" این کار را با گریم انجام داده بود.

افزایش وزن فوق العاده آقای بازیگر بخاطر یک نقش +تصاویر

کریستین بیل برای اولین بار نیست که دست به چنین کاری می زند. وی برای بازی در نقشی در فیلم "ماشینیست" به طرز باورنکردنی کاهش وزن پیدا کرد تا بتواند نقش را به صورت واقعی ایفا کند.

وی که در فیلم بتمن ساخته کریستوفر نولان درخشیده بود این بار با گریمی کاملاً متفاوت در نقش "دیک چنی" به ایفای نقش پرداخته است.

علاوه بر کریستین بیل بازیگرانی همچون استیو کارل در نقش دونالد رامسفلد و بیل پولمن نیز نقش نلسون راکفلر فرماندار سابق نیویورک و معاون رییس جمهور جرالد فورد بین سال های ۱۹۷۴ تا ۱۹۷۷ را بازی خواهد کرد.

ریچل آدامز و بیل قبلاً نیز در فیلم "حقه بازی آمریکایی" (American Hustle) همبازی بوده و این دومین کار مشترک آن ها به شمار می آید.

افزایش وزن فوق العاده آقای بازیگر بخاطر یک نقش +تصاویر

فیلمبرداری این اثر به تازگی به پایان رسیده و به همین مناسبت تصاویری از حضور بیل در این فیلم منتشر شده است که نشان از افزایش وزن فوق العاده ای بازیگر داشته است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار