تبلیغات

جزییات دستگیری فروشندگان دلار‌های جعلی در تهران

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش، با اشاره به دستگیری یک فروشنده دلار‌های جعلی و ۲ همدستش، گفت: متهمان ۱۳۵ هزار دلار جعلی به ارزش ۸ میلیارد ریال به مالباخته فروخته بودند.

به گزارش صبحانه،سرهنگ عباس علی ابراهیمی گفت: درپی مراجعه یکی از شهروندان مبنی بر فروش دلار‌های جعلی توسط فردی در محدوده خیابان الهیه، شناسایی و دستگیری متهم و همدستانش در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه شاکی در اظهارات خود عنوان کرد متهم ۱۳۵ هزار دلار جعلی به ارزش ۸ میلیارد ریال به وی فروخته است، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی، مشخص شد متهم با ۲ همدستش مجتمعی تجاری تهیه کرده و اقدام به فروش دلار‌های جعلی به مالباختگان می‌کند.

وی  افزود: با هماهنگی مقام قضائی، ماموران موفق شدند متهم و ۲ همدستش را دستگیر و در بازرسی صورت گرفته از دفتر تجاری، تعدادی دلار‌های جعلی را که آن‌ها برای فروش تهیه کرده بودند، کشف کنند.

سرهنگ ابراهیمی گفت: برای شناسایی مالباختگان و کشف سایر جرایم مشابه، هر ۳ متهم در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار