تبلیغات

مجری تلویزیون در بیمارستان بستری شد +عکس

جمعی از مدیران معاونت صدا به عیادت محمدرحمان نظام اسلامی گوینده و مجری صداوسیما رفتند که در بیمارستان بستری است.

در پی بستری شدن محمد رحمان نظام اسلامی مجری، گوینده و گزارشگر رادیو و تلویزیون در یکی از بیمارستان‌های تهران، قائم مقام معاونت صدا، مدیر روابط عمومی رادیو و جمعی دیگر از مدیران این رسانه، ضمن عیادت از این گوینده جانباز رادیو، از نزدیک در جریان درمان بیماری وی قرار گرفتند.

مجری تلویزیون در بیمارستان بستری شد +عکس

نورالدین جعفری قائم مقام معاونت صدا، حامد فاتحی مدیر روابط عمومی رادیو و جمعی دیگر از مدیران این رسانه با حضور در بیمارستان محل بستری شدن محمد رحمان نظام اسلامی مجری، گوینده و گزارشگر رادیو و تلویزیون در دوران دفاع مقدس از این گوینده جانباز رادیو عیادت کردند و از نزدیک در جریان درمان بیماری وی قرار گرفتند.

 

قائم مقام معاونت صدا در این دیدار از محمدرحمان نظام اسلامی به عنوان سرمایه رسانه ملی و یادگار هشت سال دفاع مقدس یاد کرد و گفت: حضور نظام اسلامی در مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس که با تهیه گزارش‌های هیجان انگیز و ارایه خبر سلامتی، رشادت و پیروزی رزمندگان اسلام همراه بود، موجی از شادی را در میان مردم ایجاد می‌کرد.

 

وی همچنین با بیان اینکه این گوینده جانباز رادیو بعد از جنگ با حضور در جبهه فرهنگی خدمات ارزنده‌ای را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارایه کرده است، برای محمدرحمان نظام اسلامی آرزوی سلامتی کامل و شفای عاجل کرد.

 

محمدرحمان نظام اسلامی چندی است به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده و تحت مداوا قرار گرفته است. وی در دوران دفاع مقدس در عملیات خیبر در سال ۶۲ به علت قطع پا به درجه رفیع جانبازی نایل آمد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار