تبلیغات

مردی تومور مغزی‌اش را به گردن نوکیا انداخت / یک میلیون دلار غرامت

یک مرد اهل بریتانیا با ادعای اینکه استفاده از تلفن همراه نوکیا باعث بروز تومور در مغزش شده است از این شرکت به دادگاه شکایت و درخواست یک میلیون دلار غرامت کرد.

به گزارش صبحانه،نیل ویتفیلد 60 ساله گرفتار توموری بین گوش و مغزش شده بود، توموری که باعث شد شنوایی یک گوشش را از دست بدهد. او اعتقاد دارد استفاده طولانی مدتش از تلفن همراه نوکیا باعث بروز این بیماری شده است. ویتفیلد از نوکیا به دادگاه شکایت کرده است.

به این ترتیب او اولین بریتانیایی است که از این غول تکنولوژی شکایت می‌کند. او در مصاحبه با ساندی میرر گفته است: من 5 سال گوشی را مانند چسب به گوشم چسبانده بودم. می‌توانستم گرمایی را که وارد مغزم می‌کرد حس کنم. می‌دانم که دعوای حقوقی سختی در راه است ولی تسلیم نخواهم شد.

این برای آینده بچه‌های من و همه بچه‌های دیگر است. نوکیا در بیانیه‌ای اعلام کرده است: امنیت و بی‌خطر بودن همیشه برای ما حرف اول را می‌زده. ما در کنار تمام محصولاتمان راهنمایی برای استفاده بی‌خطر و حدود آن مشخص کرده‌ایم.
بحث در مورد ارتباط استفاده زیاد از تلفن همراه و بروز تومور مغزی بیش ار دو دهه است که در جریان است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار