تبلیغات

خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود (عکس)

خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود (عکس)

به گزارش ایران ناز , عشق و علاقه شدید این مرد به بازیگر زن زیبا , باعث شد دست به خودکشی بزند ! مرد جوان که از رسیدن به ساندرا بولاک زن مشهور ناامید شده بود خود را کشت.ساندرا بولاک بازیگر زن متولد ویرجینیای آمریکاست و اصغر فرهادی جایزه اسکار در سال ۲۰۱۲ را از دستان ساندرا بولاک دریافت کرد.

عاشق ساندرا بولاک برنده جایزه ی اسکار , پس از نا امیدی از وصال به عشقش دست به خودکشی زد. او در نامه ای قبل از خودکشی نوشته بود که عاشقت هستم ولی تو انتخابای دیگری داری.

ساندرا آنت بولاک بازیگر آمریکایی سینمای هالیوود است.ساندرا بولاک در سال ۲۰۰۹ با بازی در فیلم نقطه کوربرنده جایزه اسکار شد.

همچنین سال ۲۰۱۲ در مراسم اسکار جایزه بهترین فیلم خارجی را برای فیلم “جدایی نادر از سیمین”به اصغر فرهادی اهداء کرد ، این روزها خبر خودکشی عاشقی به خاطر او به گوش می رسد.

مردی که مدت‌ها برای ساندرا بولاک، بازیگر معروف برنده اسکار مزاحمت ایجاد می‌کرد،پیش از این‌که توسط پلیس دستگیر شود اقدام به خودکشی کرد.

خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود (عکس)

این مرد جاشوا جیمز کوربت نام داشت که بولاک را تعقیب می‌کرد و حتی یک‌بار وارد خانه او شدکه بولاک از ترس مجبور شد در کمد قایم شود. جاشوا جیمز کوربت مدت‌ها تحت تعقیب بودتا این‌که روز چهارشنبه خودکشی کرد.

گرچه هیچ‌گاه از سوی کوربت اعلام نشد که چرا بولاک را تعقیب می‌کرده ولی نامه‌ای در خانه بولاک پیدا شدکه نشان می‌داد مرد مزاحم به بولاک علاقه داشته است. او در نامه نوشته بود: من عاشقت هستمو می‌خواهم تو را به دست بیاورم ولی تو انتخاب‌های دیگری جز من داری.

خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود (عکس)

پلیس روز چهارشنبه به دنبال کوبرت بود ولی در نهایت جنازه او را در خانه‌اش پیدا کرد.کوبرت ۵ ساعت پس از این‌که پلیس را تهدید کرده بود، در خانه خود اقدام به خودکشی کرد.

ساندرا بولاک سال ۲۰۰۹ برای بازی در فیلم “نقطه کور” برنده اسکار بهترین بازیگر زن شدو در آن سال بیشترین درآمد را در میان بازیگران زن هالیوود کسب کرد.

این بازیگر سال ۲۰۱۲ در مراسم اسکار جایزه بهترین فیلم خارجی را برای فیلم “جدایی نادر از سیمین”به اصغر فرهادی اهداء کرد.

خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود (عکس)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار