تبلیغات

دستگیری سارق حرفه‌ای؛ اعتراف به ۱۵ سرقت

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری سارق حرفه‌ای با اعتراف به ۱۵ فقره سرقت در این کرج خبر داد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ جواد صفایی در گفتگو با خبرنگار ، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در مناطقی از کرج پیگیری موضوع به‌صورت ویژه دردستورکار، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: مأموران با بررسی صحنه جرم و کشف مستندات و شواهد موجود موفق به شناسایی سارق و یافتن ردی از وی شدند.

سرهنگ صفایی تأکید کرد: با هماهنگی مقام قضایی متهم که از سارقان سابقه‌دار و تحت تعقیب پلیس بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد.

وی افزود : متهم در بازجویی‌های مأموران به جرم خود مبنی بر ۱۵ فقره سرقت فرش‌های نفیس، تابلو فرش و اشیاء قیمتی با شیوه ورود به منزل از طریق بالکن، در شهرهای گوناگون ازجمله تهران، کرج، اصفهان، خراسان رضوی و غیره اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به اینکه ارزش اموال مسروقه ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: پس از شناسایی محل‌های وقوع سرقت، کلیه مالباختگان شناسایی و به‌منظور شکایت و پیگیری اموال مسروقه خود به پلیس آگاهی دعوت شدند و متهم نیز با قرار وثیقه ۶۰ میلیارد ریالی روانه زندان شد

منبع:مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار