تبلیغات

آخرین خبر از سرباز ربوده شده مرزبانی

فرمانده ناجا از زنده بودن سرباز ربوده شده مرزبانی خبر داد و گفت: با رایزنی‌های مکرر از طریق دستگاه دیپلماسی و مقامات پاکستانی در حال پیگیری این موضوع هستیم.

به گزارش صبحانه،فرمانده ناجا از کشف حدود ۷ تن انواع مواد مخدر، مقادیر زیادی سلاح و تعدادی خودرو از قاچاقچیان در دو عملیات منسجم ماموران انتظامی استان سیستان و بلوچستان طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد. سردار حسین اشتری در سفر خود به استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هدف از این سفر بازدید از چند نقطه مرزی، دیدار با سران طوایف و ریش سفیدان و نیز بررسی بخشی از نیازمندی‌های مرزبانان است.

وی افزود: در برنامه امسال، واگذاری تجهیزات اپتیکی و الکترو اپتیکی که در ماموریت‌ها به نیرو‌های مرزبانی کمک کند، در اولویت قرار دارد.

این مقام عالی انتظامی با بیان این که مرزبانان ثابت کردند اجازه جولان و سرکشی به اشرار و قاچاقچیان نخواهند داد، اظهار داشت: طی ۴۸ ساعت گذشته، حدود ۷ تن انواع موادمخدر به همراه مقادیر زیادی سلاح و مهمات کشف و ۵ نفر از قاچاقچیان مسلح موادمخدر در دو عملیات منسجم و هماهنگ دستگیر و ۴ دستگاه خودرو آن‌ها نیز توقیف شد.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: مافیای موادمخدر از هر وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده می‌کنند، ولی خوشبختانه نیرو‌های پلیس با اشراف اطلاعاتی اجازه نمی‌دهند نقشه‌های شوم آن‌ها عملی شود.

وی، جلوگیری از تردد‌های غیرمجاز را از دیگر برنامه‌های اصلی ناجا در سال جاری عنوان کرد و گفت: این موضوع به صورت جد در دستور کار قرار دارد و نیروی انتظامی با همکاری سایر دستگاه‌های مسئول با برنامه ریزی‌های انجام شده، قاطعانه در این راستا عمل می‌کند.

فرمانده ناجا، سیستان و بلوچستان را یکی از استان‌های امن کشور برشمرد و گفت: امیدواریم با همکاری مسئولان و مردم بتوانیم این امنیت را روز به روز ارتقاء دهیم.

سردار اشتری در رابطه با ارزیابی مرزها، خاطرنشان کرد: در چندین سفری که به استان سیستان و بلوچستان داشتیم، خوشبختانه امنیت حاصله ارتقاء یافته و آمادگی رزمندگان اسلام و نیرو‌های مرزبانی که با رشادت و سلحشوری خود، امنیت مرز‌ها فراهم می‌کنند، بیشتر مشاهده می‌شود.

فرمانده ناجا در خاتمه از زنده بودن سرباز ربوده شده مرزبانی خبر داد و گفت: با رایزنی‌های مکرر از طریق دستگاه دیپلماسی و مقامات پاکستانی در حال پیگیری این موضوع هستیم./میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار