تبلیغات

ریزش مرگبار دیوار به علت تندباد +عکس

دو کارگر بر اثر تندباد و ریزش دیوار، زیر آوار محبوس شدند که یکی از آن‌ها به علت شدت جراحات جان باخت.

به گزارش صبحانه،ساعت ۱۸ روز گذشته ریزش دیوار بر روی دو کارگر در یک انبار به سامانه ۱۲۵ اعلام و درخواست کمک فوری شد که به سرعت ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۹۰ را به محل حادثه در مسیر جنوب به شمال خیابان رجایی اعزام کرد.

محمد اسماعیل شریفی؛ رئیس ایستگاه ۹۰ آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: عصر روز گذشته به علت وزش شدید باد، ناگهان یکی از دیوار‌های انباری بزرگ فروریخت و دوکارگر این انبار در زیر آوار دیوار گرفتار شدند.

وی تصریح کرد: بر اثر این حادثه، یکی از کارگران که از نواحی مختلف بدن دچار مصدومیت شده بود، سریعاً توسط امدادگران به مرکز درمانی منتقل شد و کارگر سی و پنج ساله دیگری در زیر آوار به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست داد که مرگ وی توسط امدادگران اورژانس تائید و اعلام شد.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از ارائه تذکرات لازم ایمنی به مالک و کارگران دیگر به کار خود خاتمه داده و به ایستگاه مراجعت کردند همچنین تحقیقات بیشتر درباره علت بروز این حادثه مرگبار همچنان از سوی کارشناسان آتش‌نشانی و انتظامی ادامه دارد./تسنیم

ریزش مرگبار دیوار به علت تندباد +عکسریزش مرگبار دیوار به علت تندباد +عکسریزش مرگبار دیوار به علت تندباد +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار