تبلیغات

کم کردن وزن با خوردن چای سیاه!

آیا چای سیاه راز کاهش وزن است؟ فنجان چای بدون شیرتان را بنوشید تا سلامت هاضمه‌تان تضمین و چربی‌ها از دور کمرتان حذف شود.

به گزارش صبحانه،به گزارش فردا، تحقیقات منتشر شده تا کنون نشان می دهد که چای سیاه دارای خواص بالقوه برای کاهش وزن است. آنزیم گوارشی لیپاز در حیوانات آزمایشگاهی که فلاونوئیدهای چای سیاه مصرف می کنند، مهار می شود. از آنجا که چربی ها بدون لیپاز هضم نمی شوند، برخی از چربی های رژیمی به جای این که جذب شوند، از بدن حذف می شوند. هنگامی که موش آزمایشگاهی با رژیم غذایی با چربی بالا تغذیه می شود، حیواناتی که دوز بالاتری از پلی فنولهای چای دریافت می کردند، وزن بیشتری از گروهی که پلی فنول کمتری دریافت می کردند از دست می دهند.تحقیقات منتشر شده تا کنون نشان می دهد که چای سیاه دارای خواص بالقوه برای کاهش وزن است. آنزیم گوارشی لیپاز در حیوانات آزمایشگاهی که فلاونوئیدهای چای سیاه مصرف می کنند، مهار می شود. از آنجا که چربی ها بدون لیپاز هضم نمی شوند، برخی از چربی های رژیمی به جای این که جذب شوند، از بدن حذف می شوند. هنگامی که موش آزمایشگاهی با رژیم غذایی با چربی بالا تغذیه می شود، حیواناتی که دوز بالاتری از پلی فنولهای چای دریافت می کردند، وزن بیشتری از گروهی که پلی فنول کمتری دریافت می کردند از دست می دهند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار