تبلیغات

مرگ سه جوان در پیست موتورسواری

پیست موتورسواری غیراستاندارد بندرعباس واقع در پشت کشتارگاه این شهر و عدم استفاده از تجهیزات ایمنی، سه جوان را به کام مرگ برد و گفته می‌شود حال یک نفر از مصدومان نیز وخیم است.

به گزارش صبحانه،  این حادثه تلخ به دلیل برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در این پیست در روز اول تیرماه اتفاق افتاد که طی آن سه نفر جان خود را از دست دادند.

طبق گفته‌های علاقمندان و فعالان رشته موتورسواری که با وجود غیراستاندارد بودن پیست موتورسواری بندرعباس برای داشتن اوقات فراغتی مهیج به آنجا مراجعه می‌کنند، مصدومان حادثه مذکور با خودروی وانت و خودروهای شخصی به بیمارستان منتقل شدند.

به گفته علاقمندان و فعالان به رشته موتورسواری، پیست موتورسواری بندرعباس شرایط مناسب و استانداردی نداشته و یک پیست رفت و برگشتی است که حادثه روز جمعه اول تیرماه نیز در اثر برخورد رخ به رخ دو موتور اتفاق افتاده است.

البته ناگفته نماند جوانان علاقمند به رشته موتورسواری که برای تخلیه انرژی و هیجان خود به این پیست مراجعه کرده بودند، فاقد هرگونه تجهیزات ایمنی مختص این رشته ورزشی بودند.

در حادثه تلخ روز جمعه که در پیست موتورسواری غیراستاندارد بندرعباس اتفاق افتاد، چهار نفر به شدت مصدوم شدند که هیچ کدام از آنها لباس و کلاه ایمنی، نداشته که دو نفر از مصدومان در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند و یک نفر نیز روز گذشته فوت کرد و وضعیت نفر چهارم نیز وخیم گزارش شده و وی ضریب هوشیاری پایینی دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار