تبلیغات

سوسن با مرد بی حیا به اتاق خلوت نرفت و پشت کیک تولدش کشته شد!

مرد بی حیا وقتی به همسرش در جمع میهمانان تولدش دستور داد با او به اتاق خواب برود و جواب منفی شنید او را کشت.

به گزارش صبحانه،مرد 53 ساله ای در انگلیس به جرم قتل همسرش به 20 سال زندان محکوم شد.

خواهر مقتول به ماموران پلیس گفت : راگر ( قاتل) در جشن تولد سوسن (مقتول) خواهرم،خیلی ناگهانی به او حمله کرد و  همان چاقویی را که کیک بریده شد بود به قفسه سینه سوسن فرو کرد.

وی ادامه داد: وقتی که راگر به سوسن حمله کرد  همه وحشت زده خواستیم فرار کنیم، جشن تولد به هم ریخت و ناگهان دیدیم پلیس سر رسیده است.

پلیس پس از ثبت اظهارات خواهر مقتول برای بازجویی از راگر اقدام کرد.

راگر زمانی که در مقابل پلیس نشسته بود از سر وحشت قادر به حرف زدن نبود اما بعد که لب به اعتراف گشود گفت که قتل کار او نبوده و خانواده همسرش به دلیل این که از او بدشان می آمد به او تهمت زده اند اما وقتی مامور پلیس به او فیلم تولد را نشان داد در حالی که مهمان ها مشغول رقص و پایکوبی بودند ، او از اتاق خواب  بیرون آمد و بعد از برداشتن چاقو از روی میز به سوسن حمله کرد و او را کشت، متوجه شد راه فراری ندارد و باید اعتراف کند.

وی در اعترافات خود گفت : بعد از مصرف هروئین و متادون دچار توهم شدم و ابتدا قصد داشت که به مهمان های خانم ، حمله و تجاوز کند اما چون وقت کافی نداشت و حس می کرد که اگر زمان طولانی شود حالت نعشگی اش می پرد تصمیم گرفت به سراغ سوسن برود.

وی در ادامه افزود: وقتی به سمت سوسن رفتم و در گوشش یواشکی گفتم که به اتاقمان بیاید خیلی مقاومت کرد به طوری که به خودم شک کردم که واقعا من همسرش هستم یا خیر ؟! اما در یک لحظه خیلی ناگهانی احساس کردم که شاید زیر سرش بلند شده و با شخص دیگری در ارتباط است که قصد تمکین کردن خواسته مرا ندارد، به همین علت چاقو را از روی میز برداشتم و جلوی چشمان مهمان ها به سمتش حمله و در سینه اش فرو کردم.

پلیس پس از ثبت اعترافات او و اظهارات خواهر مقتول ، راگر را برای حکم قانونی به دادگاه فرستاد.

دادگاه و هیئت منصفه در تصمیم نهایی، راگر کروسان را به 20 سال زندان محکوم کرد.

منبع:رکنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار