تبلیغات

کلید سوالات کنکور منتشر شد

کلید سوالات کنکور سراسری ۹۷ در سایت سنجش آموزش کشور منتشر شد.

به گزارش صبحانه،کلید سوالات کنکور سراسری ۹۷ در سایت سنجش آموزش کشور منتشر شد. بنا براین گزارش کلید اولیه آزمون سراسری سال ۹۷ داخل کشور و کلید اولیه سوالات آزمون خارج از کشور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

گفتنی است بنا به گفته توکلی بر اساس برنامه زمانی تعیین شده نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده آزمون در دهه دوم مرداد ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش کشور قرارخواهد گرفت. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند ضرورت دارد پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی از سایت سازمان در دهه دوم مرداد ۹۷ نسبت به انتخاب کد رشته محل‎های تحصیلی مورد علاقه خود از گروه آزمایشی مجاز یا گروه‌های آزمایشی مجاز اقدام و کد رشته محل‎های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت کنند.

گفتنی است کلیه سوالات عمومی و اختصاصی گروه‌های پنج گانه آزمایشی در خارج از کشور از ساعت ۱۶ امروز دهم تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و در رابطه با نحوه انتخاب رشته‌های تحصیلی باآزمون دانشگاه‌های آزاد اسلامی پس از هماهنگی با مسئولین دانشگاه مذکور توضیحات لازم در دفتر چه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه این سازمان داده خواهد شد./میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار