تبلیغات

آخرین وضعیت مصدومان سقوط بالگرد در شیراز

‌مصدومان سقوط هواپیما در شیراز پس از دریافت خدمات مورد نیاز از بیمارستان زرقان مرخص شده‌اند.

به گزارش صبحانه،‌علی همتی مدیر روابط عمومی اورژانس استان فارس گفت: ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح امروز چهارشنبه ۱۳ تیر یک فروند هواپیما در منطقه‌ی زرقان و ارتفاعات کوه بمو، سقوط می‌کند.

همتی گفت: بلافاصله بعد از اعلام، اورژانس به محل اعزام شد، اما مصدومان که ظاهرا دو نفر بودند با وسیله نقلیه شخصی به بیمارستان منتقل شده بودند.

وی با بیان اینکه این هواپیمای تفریحی آموزشی بوده که براساس اطلاعات اولیه از فرودگاه زرقان پرواز کرده است، گفت: مصدومان به بیمارستان زرقان منتقل شده بودند و براساس آخرین پیگیری‌هاٰ پس از دریافت خدمات مورد نیاز، مرخص شده‌اند.

همتی با تصریح اینکه مصدومان اعلام عدم نیاز به اورژانس کرده و شخصا به بیمارستان رفته‌اند، خاطرنشان کرد: پیگیری‌های ما نشان از مساعد بودن حال مصدومان داشت.

به گزارش ایسنا، پیش از این خبر‌هایی مبنی بر سقوط یک فروند بالگرد در منطقه‌ی زرقان منتشر شده بود که براساس پیگیری خبرنگار ایسنا، سقوط مربوط به یک فروند هواپیمای سبک آموزشی تفریحی بوده است.

فرودگاه زرقان در بیست کیلومتری شیراز، یک فرودگاه آموزشی تفریحی است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار