تبلیغات

درگیری شبانه اراذل و اوباش با نیروی اجرائیات شهرداری سنندج

شهردار سنندج گفت: یکی از نیرو‌های اجرائیات شهرداری منطقه دو مورد درگیری شبانه با اراذل و اوباش قرار گرفت و دستگیری و برخورد قاطع با آنان در دستور کار پلیس است.

به گزارش صبحانه،شهردار سنندج در گفتگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: متأسفانه یکی از نیرو‌های اجرائیات شهرداری منطقه دو در حین انجام وظیفه و در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز مورد ضرب و شتم شدید برخی افراد سودجو و اراذل و اوباش و عوامل قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.

حشمت‌الله صیدی افزود: براثر این ضرب و شتم، نیروی اجراییات این شهرداری به شدت از ناحیه سر و دست آسیب دید و پس از بیهوش شدن از طریق ۱۱۵ به بیمارستان کوثر سنندج انتقال و ساعت ۲ شب ترخیص شد.

وی با بیان اینکه جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیرمجاز جزو برنامه‌های اصلی ماست، تاکید کرد: برای برخورد با عاملان و دلالان ساخت‌وساز‌های غیرمجاز، نیازمند همکاری نیروی انتظامی هستیم و بدون حمایت آن‌ها نمی‌توانیم به اهداف خود برسیم.

شهردار سنندج با بیان اینکه هنوز اراذل و اوباش حمله‌کننده به نیروی اجرائیات شهرداری سنندج دستگیر نشده است، تصریح کرد: امروز با سردار خرم‌نیا فرمانده انتظامی استان کردستان بابت دستگیری و برخورد با این فرد نامعلوم دیدار داشتم که وی نیز قول برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش را دادند.

منبع:تسنیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار