تبلیغات

زنم به بهانه کلاس عرفان بیرون می رفت و مرا تحویل نمی گرفت!

به گزارش صبحانه،نخستین مرد همسرکش که دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge محسن زالی بوئینی و با حضور یک مستشار محاکمه شد داوود ۵۴ ساله بود. وی تابستان سال ۹۵ پس از ۲۵ سال زندگی مشترک همسر ۵۰ ساله است به نام لیلا را در خانه شان در نازی آباد با ضربات چاقو کشت و بلافاصله با پلیس Police تماس گرفت .

وی دیروز در حالی محاکمه شد که دو پسر و مادر همسرش برای وی حکم قصاص خواستند اما دختر او در حالی که اشک می ریخت گفت من بین دوراهی قرار گرفته ام .از یک طرف خون مادرم واز طرف دیگر زندگی پدرم به درخواست من بستگی دارد. ولی هر چه فکر می کنم می بینم حالا که مادرم را از دست داده ام ، حاضر به قصاص پدرم نیستم .به همین خاطر با دریافت دیه گذشت می کنم.

سپس داوود روبروی قضات ایستاد و در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من عاشق همسرم بودم .ما 25 سال زندگی خوبی با هم داشتیم و صاحب سه فرزند شده بودیم . من سابقه بیماری روانی دارم و به همین خاطر مدتی در بیمارستان روانی بستری بودم. در آن موقع همسرم مدام به من سر می زد و از من مراقبت می کرد .

وی درباره اختلاف های اخیر با همسرش گفت : چندماهی بود بازنشسته شده بودم و تمام وقت را در خانه می گذراندم. همسرم در کلاس های عرفان شرکت می کرد و کمتر از قبل به من اهمیت می داد. چون وقتم آزاد بود از لیلا می خواستم تا بیشتر وقتش را با من بگذراند و با هم به مسافرت و تفریح برویم اما قبول نمی کرد. همین موضوع باعث شده بود فشار روانی زیادی به من وارد شود. آخرین بار سر همین موضوع با او درگیر شدم .بی تفاوتی های همسرم کلافه ام کرده بود به همین خاطر در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و با چاقو آشپزخانه چند ضربه به او زدم .همسرم می خواهد چاقو را از دست بگیرد به همین خاطر دستهایش هم زخمی شد.همان موقع پسر کوچکم که از سروصدا متوجه ماجرا شده بود وارد اتاق شد و من از او خواستم تا بلافاصله با اورژانس تماس بگیرد ،ولی کار از کار گذشته بود .

وی در حالیکه سرش را پایین انداخته بود و اشک می ریخت گفت :من نمی دانم چرا دست به این کار زدم .مدتی بود قرص های اعصابم را مصرف نمی کردم و احتمالا به همین خاطر کنترل اعصابم را از دست دادم.من به مرگم راضی هستم و بدون همسرم این زندگی برایم معنایی ندارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار