تبلیغات

جزئیات هشت بار تقاضای ملاقات ترامپ از حسن روحانی

جزئیات هشت بار تقاضای ملاقات ترامپ از حسن روحانی

به گزارش ایران ناز خبرها حاکی از آنست که دونالد ترامپ که با خروج از برجام باعث برهم خوردن توافق ایران و آمریکا و شروع تنش هایی شدیدتر از قبل بین دو کشور شده است , پیش ازین هشت بار به حسن روحانی تقاضای ملاقات داده است.روزنامه شرق در يکي از خبرهاي خود خبر بسيار مهمي را پوشش داد. اين منبع گفته که ترامپ از حسن روحاني درخواست ملاقات کرده است. جرئيات خبر را در ادامه بخوانيد

جزئیات هشت بار تقاضای ملاقات ترامپ از حسن روحانی

دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريکا از زماني که به عنوان در انتخابات رياست جمهوري آمريکا پيروز شد، اقدامات عجيب و غريب زيادي انجام داده است و البته بسياري از اقدامات او در عرصه سياسي بسيار مهم و جنجالی بوده است. مانند باطل کردن برجام. به تازگي خبرهايي مبني بر اينکه دونالد ترامپ از روحاني رئيس جمهور ايران درخواست کرده است که با هم ملاقات داشته باشند. روزنامه شرق در شماره امروز خود به نقل از يک منبع آگاه، جزئيات جديدي از 8 بار درخواست ترامپ براي ملاقات با رئيس جمهور را منتشر کرد.

اين روزنامه نوشت: يک مقام آگاه در تيم همراه رئيس‌جمهوري در نيويورک توضيح داد که «چند نوبت تماس تلفني از سوي تيم دونالد ترامپ براي ملاقات با آقاي روحاني برقرار شد و حتي پيغامي ارسال شد».

جزئیات هشت بار تقاضای ملاقات ترامپ از حسن روحانی

جزئيات درخواست ترامپ براي ملاقات با روحاني

اين منبع خبري توضيح داد که «اين تماس و پيغام دقيقا بعد از سخنراني دونالد ترامپ انجام شده بود که حسن روحاني در مواجهه با اين درخواست گفته صحبت‌هاي ترامپ در سخنراني مجمع عمومي هيچ تناسبي با اين درخواست ملاقات ندارد. روحاني با اين تحليل که اين روش مناسبي براي تقاضاي ملاقات دادن نيست که در سخنراني به آن کشور هجمه شود و بعد انتظار ملاقات داشته باشند».

طبق گفته مقام آگاه، تلاش تيم ترامپ براي تماس و ملاقات با روحاني در همان روز اول مجمع عمومي سال گذشته و بعد از سخنراني رئيس‌جمهوري آمريکا انجام شده است.

جزئیات هشت بار تقاضای ملاقات ترامپ از حسن روحانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار