تبلیغات

هویت زن خبرساز واردات خودرو فاش شد

دادستان تهران در خصوص فرشته تنگستانی گفت: این فرد قبل از تشکیل پرونده از کشور خارج شده بود؛ خانمی که هم اکنون بازداشت شده‌اند همان فردی هستند که در ثبت سفارش سمت داشته‌اند.

به گزارش صبحانه،عباس جعفری‌دولت‌آبادی دادستان تهران در نشست خبری مسئولان پلیس با قوه قضائیه در خصوص جرائم اقتصادی در حال رسیدگی در پلیس آگاهی در مقر پلیس پایتخت در پاسخ به پرسشی در خصوص اینکه گفته می‌شود خانمی بازداشت شده و آیا این خانم همان فردی هستند که از کشور خارج شده‌اند یا نه، اظهار داشت: آن خانمی که در مصاحبه‌های قبلی در موردش صحبت شده خانم فرشته تنگستانی است.

دادستان تهران گفت: این خانم قبل از تشکیل پرونده یعنی ۱۹ تیر ماه از کشور خارج شده است.

وی گفت: این فرد که هم اکنون در مورد وی صحبت می‌شود فرد دیگری است؛ این خانم در ثبت سفارش سمت داشته و هم اکنون بازداشت هستند.

این مقام ارشد دادستانی تهران در پاسخ به پرسش دوباره خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا این خانم که به خارج از کشور رفته ممنوع الخروج نبوده، اعلام کرد: زمانی که تحقیقات در مورد این خانم آغاز شد این خانم در کشور نبوده است./فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار