تبلیغات

حبس 2 کارگر در مغازه شعله‌ور

مغازه خواروبار فروشی به مساحت ۸۰ مترمربع دچار حریق شد و دو کارگر حاضر در مغازه پشت درِ کرکره‌ای آن حبس شدند.

به گزارش صبحانه،ساعت 7:44 صبح امروز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران با دریافت خبر آتش‌سوزی در یک مغازه واقع در بلوار ارتش، شهرک سوهانک بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های 131 و 36 را به محل حادثه اعزام کرد.
مرتضی لک؛ رئیس ایستگاه 131 آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: هنگام رسیدن آتش‌نشانان، از داخل یک مغازه خواروبار فروشی به مساحت 80 مترمربع که در کرکره‌ای آن بسته و این مغازه تعطیل بود، دود بسیار زیادی خارج می‌شد و بنابر اظهار مالک این مغازه، دو نفر از کارگران هم داخل مغازه حضورداشته و میان آتش به دام افتاده بودند.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند؛ گروه نخست پس از قطع برق و گاز مغازه با رعایت کامل اصول ایمنی، در کرکره‌ای مغازه را باز کرده، با استفاده از یک رشته لوله آبرسانی، این آتش‌سوزی را مهار و خاموش کرده و از سرایت آن به اطراف جلوگیری به عمل آوردند.

رئیس ایستگاه 131 آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: همزمان گروه دیگری از آتش‌نشانان با تجهیز خود به دستگاه تنفسی به جست‌وجو درمحل پرداختند، توانستند دو کارگر جوان را از داخل این فروشگاه به بیرون منتقل کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ هر دو کارگر این مغازه که دچار دودزدگی شده بودند، توسط امدادگران اورژانس به صورت سرپایی مداوا شدند.

منبع:تسنیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار